אודות שרה ברוך - תכנון. עיצוב פנים. בנייה.

סגנונות העיצוב שלנו

 

אנחנו אוהבים סגנון עיצוב אקלקטי, סגנון המשלב בין חדש לישן, בין חלק למחוספס, בין מודרני לעתיק, בין עכשווי לאתני, בין אורבאני לכפרי ובין חומרים חמים לקרים. השילובים יוצרים איזון, עניין והרגשה כיפית לכל מי שנמצא בבית. שטיחים, וילונות, כריות או שמיכות פינוק תורמים לאווירה החמה בבית. מטבע הדברים אנשים הם שונים ויש להם טעם שונה. יש לקוחות שביתם יהיה מונוכרומאטי ומינימליסטי, עם חללים פתוחים מאוד, ולקוחות אחרים שביתם יהיה צבעוני, מגוון יותר בצורניות שלו ואולי עם חללים סגורים יותר.

 

אחריותנו הינה שבסופו של תהליך, הבית ישקף את אופי וחזון בעליו. 

 

שלבי עבודת התכנון, העיצוב והבנייה

 

חשוב לנו להציג את תהליך העבודה בצורה פשוטה ונוחה. לפניכם השלבים העיקריים:

 

1. פגישת היכרות עם המשפחה על מנת להבין את החלומות שלכם, את אורח החיים של כל אחד מבני המשפחה ואת ההעדפות שלכם:

 • האם אתם אוהבים לבן או שחור? ירוק או צהוב?
 • האם אתם מתחברים לסגנון האקלקטי? מהו הסגנון המוביל?
 • האם אתם מארחים הרבה או בעיקר מבלים בחיק המשפחה?
 • האם אתם מהצוברים וזקוקים לשפע אחסון?

2. אנו מציגים לבחירתכם מספר חלופות לתכנון ולקונספט האדריכלי:

 • כמה, אילו והיכן ממוקמים החללים הפנימיים- סלון, חדרי מגורים, מטבח, מחסן וכו'
 • חלופות לחלונות ופתחים
 • הצעות לגינה ולחוץ
 • חלופות לעיצוב פנים.

3. זה הרגע לצפות בתכנית שנבחרה, בתצוגה תלת ממדית על מנת לקבל סופית את ההחלטה לגבי התכנון והעיצוב המתאימים לכם.

4. בשלב זה אנחנו מכינים תכניות עבודה הכוללות מידע ופרטים רבים החל ממיקום השקעים והתאורה, נקודות המים והגז, המיזוג, הנמכות הגבס, אודיו ווידאו, תכנון החוץ ועוד.

5. הגענו לשלב בחירת קבלן מבצע. למשרדנו קבלנים מבצעים מקצועיים, הוגנים ומנוסים עימם יש לנו שיתוף פעולה אסטרטגי ואותם אנו מציעים בשמחה ללקוחות.

6. הגשת היתרים לרשויות מתבצעת במקביל לשלב בחירת הקבלן ולאחר שגובשו התכניות והיא נעשית על ידי מהנדס או אדריכל המוסמכים לכך, תלוי באופי הפרויקט.

7. קדימה לעבודה! אנשי המקצוע השונים עובדים בשטח על פי התכניות, ואנו מפקחים על עבודתם כדי להבטיח תוצאה מצוינת ומדויקת.

8. אנו מלווים את הלקוחות שלנו בבחירת ריצוף, חיפויי קירות, כלים סניטריים, חלונות, דלתות, מטבח, ארונות ונגרות, גופי תאורה, רהיטים, אביזרים וכל הנדרש להשלמת העיצוב המושלם של הבית.  

 

המסע הוא משותף והכיוון נקבע לאחר המפגשים הראשוניים בהם אנו מגלים את חזונו של הלקוח בכל מה שקשור לבית החלומות שלו.

למה בוחרים בנו?

 

 • בוחרים בנו כי המשרד מייצג גישה אדריכלית ועיצובית שמחה, חמה ועכשווית.
 • אנחנו מאמינים שחשוב לחיות בבית מזמין וכייפי וגם פרקטי לשימוש.
 • אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו והם מרגישים זאת.
 • בוחרים בנו כי אנחנו הולכים יד ביד עם הלקוחות שלנו. מקשיבים ומכבדים את מה שהם רוצים.​

הלקוחות שלנו

 

אנחנו מתכננים, מעצבים ובונים בתים פרטיים ודירות יוקרה, בין אם מדובר ברכישה מקבלן , בנייה חדשה או שיפוץ ושדרוג של בתים ודירות . בבנייה חדשה אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם אדריכל מוסמך . בשיפוצים גדולים כקטנים התכנון כולו נעשה במשרד. הלבשת הבית והום סטיילינג הינם לפי תפיסת המשרד חלק משמעותי בעיצוב ואנחנו שואפים תמיד לשלב אותם בפרויקטים שלנו.

 

הלקוחות שלנו הם הנכס שלנו. מרבית הלקוחות החדשים מגיעים מפה לאוזן ובזכותם המשרד צמח והתפתח. לכן אנחנו מקשיבים ללקוחות ומתייחסים במלוא הרצינות וכובד הראש לכל מה שהם מבקשים, רוצים ואומרים. 

קצת על הסיפור האישי שלי:
באוקטובר 2010 לאחר שובי עם משפחתי ממקסיקו וברזיל, שם התגוררנו ועבדנו במשך שמונה שנים, הקמתי את המשרד לתכנון ועיצוב פנים. החיים והעבודה בדרום אמריקה ובעיקר האומנות והתרבות הלטינית, השפיעו על התפיסה העיצובית שלי. צבעוניות משמחת, יציאה מהקופסה, עיצוב חם ומרגש – כל אלו הם השפה הלטינית הבאה לידי ביטוי בהרבה מהפרויקטים שהמשרד מבצע. מעבר לכך, הדרום אמריקאים הם כידוע עמים פתוחים, חמים ושמחים וכך גם אני בחיי האישיים ובהתנהלות מול הלקוחות שלי. חלקם אף הפכו במשך השנים לחברים ומכרים יקרים.
 
אודות משרד הבוטיק שלנו:
משנת 2010, המשרד התפתח וצמח וכיום הפעילות המקצועית שלנו נוגעת בכל תחומי התכנון, העיצוב והבנייה.
לצד הגישה העיצובית והתכנונית המיוחדת, המשרד מאמץ טכנולוגיות עדכניות. בין היתר, לקוחות יכולים לצפות בהדמיות מדויקות של הבית – מהחוץ אל הפנים, על מנת להבין היטב את התכנון ולקבל החלטות המתאימות להעדפות האישיות של כל לקוח ומשפחה.
במשך השנים עבדנו על פרויקטים רבים ומגוונים, חלקם גדולים, חלקם קטנים, יוקרתיים או עממיים, נועזים או סולידיים. כל פרויקט  משקף את החלומות וההעדפות של הלקוחות יחד עם ההמלצות, הידע והניסיון העצום שצברנו.​

שרה ברוך

תכנון ועיצוב פנים 

Sara Baruch

Interior Design